نمایندگی:شیراز
1400/01/22 08:43:28
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :419
برگزاری آیین دید و بازدید نوروزی به صورت مجازی و آنلاین در تاریخ 1400/01/20

  برگزاری آیین دید و بازدید نوروزی به صورت مجازی و آنلاین در تاریخ1400/01/20

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس , مراسم دید و بازدید نوروزی اعضای هیات مدیره دوره هشتم با اعضای محترم سازمان مطابق سنوات گذشته ( به صورت مجازی و الکترونیکی) در روز جمعه به تاریخ 140001/20 از ساعت ۱۰ صبح در سالن هیات مدیره سازمان برگزار شد.

در این جلسه که با صدمین نشست ادبی -فرهنگی به صورت آنلاین با موضوع : پیش گفتاری بر تاب آوری توسط استاد دکتر هدایت الله اکبری برگزار شد توأمان برگزار شد ؛  رییس ، مدیر نشست های فرهنگی ادبی مدیر روابط عمومی ،مشاور حقوقی ، مدیر طرح و برنامه و فن آوری اطلاعات سازمان و نمایندگان بانوی عضو کمیسیون بانوان سازمان به صورت حضوری و اعضای محترم سازمان به صورت الکترونیکی و مجازی حضور داشتند.

در ابتدای مراسم رییس سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی و سال جدید خدمت اعضای محترم سازمان و حاضرین در جلسه  عید نوروز را یکی از کهنترین آیین های ما ایرانیان  و  آیینی که  با عمق و وسعت دیرینه   یادآور فرهنگ غنی این سرزمین و شادی ها بوده دانست و برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت نمود و این مراسم را که با دعای یا مقلب القلوب و الابصار آغاز می شود را سنتی پسندیده دانست و افزود : امسال نیز علیرغم شیوع و وجود ویروس کرونا سعی بر آن شد تا این رسم حسنه ادامه یابد. ایشان گزارشی از اقدمات و فعالیت های ارزنده هیات مدیره سازمان در سال گذشته ارایه و برنامه و اهداف سازمان را در سال پیش رو برشمردند.

در ادامه جلسه نیز مدیر نشست های ادبی-فرهنگی سازمان ( مهندس راهنما ) ضمن تبریک سال جدید به بیان حکمت هایی از نوروز و جلوه های بهار پرداختند و از آقای دکتر هدایت الله اکبری دعوت نمودند تا مقوله تاب آوری را که به بالابردن روحیه جمعی ، ایجاد انگیزش و خلق موفقیت های جدید می پردازد را ارائه نموده و اهمیت آن را توضیح دهند.

 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر