نمایندگی:شیراز
1400/11/30 08:13:05
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :672
موضع سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در خصوص طرح نهضت ملی مسکن

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس خبر داد:

اعلام آمادگی نظام مهندسی ساختمان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن

 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس گفت: مسکن بخش قابل توجهی از سرمایه کشور را به خود اختصاص می دهد و در این خصوص سازمان نظام مهندسی به منظور همکاری در پیشبرد هر چه سریعتر طرح نهضت ملی مسکن، با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود، آمادگی کامل خود را اعلام می کند .

 

دکتر مجتبی زوربخش در خصوص سفر وزیر مسکن به استان فارس گفت : مسکن بخش قابل توجهی از سرمایه کشور را به خود اختصاص می دهد و در این خصوص سازمان نظام مهندسی به منظور همکاری در پیشبرد هر چه سریعتر طرح نهضت ملی مسکن، با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود، آمادگی کامل خود را اعلام می کند .   

وی افزود: نگاه هیات مدیره سازمان به موضوع مسکن ، به عنوان بالاترین سرمایه مادی هر خانوار، دارای سه مولفه ضروری است، ایمنی، همراه با آسایش و عمر مفید مناسب، لذا مصالح بکار رفته در ساختمان ها، باید دارای کیفیت مناسب بوده و حتما ساخت مسکن باید توسط مجریان و سازندگان ذیصلاح انجام شود و این اجرا توام با نظارت مستمر بر مراحل ساخت و کنترل مضاعف باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس با اشاره به تدابیر دولت در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند به کمک اعضای متخصص خود در بخش های طراحی، محاسبه، اجرا و نظارت، در خصوص جلوگیری از تکرار ضعف های موجود در کیفیت مصالح و نحوه ساخت برخی از مسکن های انبوهی که در گذشته ساخته شده است، نقش مؤثری ایفا کند.

دکتر زوربخش ضمن اشاره به اهمیت ساخت بناهای با دوام گفت: اگر قرار است کاری در قالب طرح نهضت ملی مسکن انجام شود، سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس پیشرو در ارائه خدمات مهندسی است و می تواند در طرح نهضت ملی مسکن به نحوی شایسته و با بهترین کیفیت به ارائه خدمات مهندسی بپردازد.

وی همچنین اظهار کرد: مبالغ مالی اجرای این طرح از درآمد ناخالص ملی هزینه می شود، محصول نهایی آن باید یک مسکن ایمن، با عمر طولانی و مفید به همراه آسایش برای بهره برداران نهایی یعنی مردم شریف ایران باشد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس برآمادگی کامل این سازمان به منظور همکاری در طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد.

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر