نمایندگی:شیراز
1399/10/10 12:17:58
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :1023
جلسه مشترک هیات مشورتی و کارگروه اخلاق حرفه ای با حضور رییس سازمان99/10/08

برگزاری جلسه مشترک هیات مشورتی و کارگروه اخلاق حرفه ای با حضور رییس سازمان در تاریخ 1399/10/08

 

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان ، با استناد به بند 29 ماده 73 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آیین نامه اجرایی این قانون ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس جزو اولین سازمان های نظام مهندسی در سطح کشور بود که در سال 1386 نسبت به تشکیل هیأت مشورتی اقدام و با حضور صاحب نظران و مهندسین توانمند به عنوان بازویی قوی در کنار هیأت مدیره ادوار مختلف به ارائه نظرات و پیشنهادات مشورتی پرداخت.

در همین راستا جلسه مشترک هیأت مشورتی و کارگروه اخلاق حرفه ای با حضور رییس سازمان در تاریخ 1399/10/08  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی تشکیل و  موضوعات زیر مورد بحث و تبادل نظر صورت گرفت :

  1. لزوم رعایت اخلاق حرفه ای و شئونات مهندسی :

بحث لزوم رعایت اخلاق حرفه ای و شئونات مهندسی مطرح و مقرر گردید با توجه به فعالیت ها و اقدامات موثر هیات مشورت سازمان ، مستندات لازم تهیه و پس از تدوین نهایی نسبت به چاپ آن اقدام گردد تا به عنوان مرجعی جهت بهره برداری ، مورد استفاده اعضای سازمان قرار گیرد.

  1. اقدام ملی مسکن :

طرح اقدام ملی مسکن مطرح و جزئیات نحوه استفاده از آن و مزایا و امتیازاتی که اجرای این طرح جهت اعضای سازمان دارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد گزارشی در این رابطه توسط هیات مشورتی تهیه و به هیأت مدیره سازمان ارائه شود.

  1. تعرفه خدمات مهندسی :

بحث تعرفه خدمات مهندسی رشته های هفت گانه که توسط شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان مورد بررسی قرار گرفته بود ، جهت استحضار و اعلام نظر به تمامی استان ها ارسال شده مطرح و بررسی های لازم صورت پذیرفت.

  1. مکاتبه اخیر مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس مطرح و با توجه به اهمیت آن ، مقرر گردید هیأت مشورتی دوره پنجم در این خصوص اعلام نظر نماید و پس از آن جهت تصمیم گیری نهایی به هیات مدیره سازمان ارائه گردد.
 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر