نمایندگی:شیراز
1400/10/15 18:31:54
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :520
برگزاری نشست مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس و شهرداری صدرا 1400/10/14
" نشست مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با شهرداری صدرا در تاریخ 14/10/1400 برگزار شد"
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، شهردار و معاون شهرسازی شهر صدرا ، با رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در تاریخ 14/10/1400 در سالن هیات مدیره سازمان دیدار کردند.
در آغاز شهردار صدرا ضمن قدردانی از همکاری های رئیس دفتر نمایندگی سازمان در شهر صدرا ( مهندس کورش مسیح زاده ) خواستار تعامل بیشتر هر دو مجموعه شد.
دکتر پرنیان با اظهار خرسندی از رویکرد هیات مدیره دوره نهم در خصوص شفاف سازی ، ابراز امیدواری کرد که تصدی گری شهرداری بر امور مربوط به نقشه برداری برداشته شود و تمامی مراحل نظارت ، از طریق سازمان نظام مهندسی انجام شود .
مهندس انصاری ، معاون شهرسازی شهر صدرا نکاتی را در خصوص خدمات مهندسی مطرح نمود.
رییس سازمان نظام مهندسی فارس نیز با استقبال از توسعه همکاری های فی مابین ، آمادگی گروه های تخصصی هفت گانه سازمان را به منظور تعامل هرچه بیشتر اعلام نمود و به پرسش های مطرح شده پاسخ داد .
دکتر زوربخش ؛ شفاف سازی در ارائه خدمات مهندسی را از اولویت های سازمان برشمرد و بر عدالت در ارجاع کار نقشه برداری تاکید نمود.
در ادامه دکتر بیاتی ؛ نایب رئیس اول سازمان به بیان توضیحاتی در خصوص نحوه ارائه خدمات مهندسی پرداخت.
همچنین مهندس جعفرزاده ؛ نایب رییس دوم سازمان در ارتباط با عملکرد دفتر تفکیک توضیحاتی را ارائه کرد.
دکتر نصر ؛ عضو هیات مدیره سازمان و عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز بر شفافیت در اجرای تمامی کارها در دوره نهم هیات مدیره تاکید نمود.
دکتر قیصری ؛ عضو هیات مدیره سازمان با بیان اینکه باید زیرساخت هایی برای جلوگیری از تأخیر در انجام خدمات مهندسی ایجاد کرد ، جدیت سازمان را در این زمینه خاطر نشان نمود.
در خاتمه مهندس کورش مسیح زاده ؛ با تشکر از تعامل شهرداری صدرا با دفتر نمایندگی سازمان در این شهر ؛ از بالا بودن حجم کار و خدمات انجام شده در رابطه با طرح اقدام ملی مسکن خبر داد . 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر