نمایندگی:شیراز
1398/11/30 10:35:55
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :256
مصاحبه مهندس سیف زاده و دعوت از استانها جهت حضورنمایشگاه صادرات خدمات فنی مهندسی

✅ دعوت از سازمان های استان ها برای حضور فعال در نمایشگاه توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی

 

🔹دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان با همکاری کانون عالی کارفرمایان کشور و انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان، اولین نمایشگاه بین المللی صدور خدمات فنی مهندسی، صنعت احداث و انرژی و فناوریهای نوین مسکن و ساختمان را از تاریخ چهاردهم اسفند به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، برگزار میکند.

مهندس سیف زاده نماینده شورای مرکزی در دبیرخانه دائمی توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و روابط بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزی، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور و لزوم توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی و معرفی صنعت احداث و انرژی و فناوریهای نوین مسکن و ساختمان، اهمیت حضور سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان ها و شرکت های توانمند و برجسته استانها جهت معرفی توانمندیهای خود در این نمایشگاه،  ضروری است.

 به گفته وی در همین ارتباط سازمان نظام مهندسی ساختمان با  ارسال نامهای به سازمان های استان ها از آنان دعوت کرده است هماهنگی های لازم را برای حضور در این نمایشگاه به عمل آورند.

در این ارتباط شماره تلفن ۰۹۱۷۳۱۳۲۷۵۶ (مهندس سیف زاده ) و ۰۹۱۲۳۲۷۵۱۸۱( دکتر عابدی دبیر اجرایی دبیرخانه توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی) برای هماهنگی های بیشتر اعلام شده است.

حضور شرکت های فعال و برجسته حوزه طراحی مهندسی و اجرا و تولیدکنندگان فناوریهای نوین و نیز شرکت های فعال در حوزه صادرات خدمات فنی مهندسی در این نمایشگاه توصیه شده است.

 

📣 t.me/realshoramarkazi

📣 www.irceo.net

📣 Instagram.com/iriceo_

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر