نمایندگی:شیراز
1401/08/01 14:36:17
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :278
عیادت و قدردانی از استاد مهندس محمدرضا راهنما ؛ عضو پیشکسوت سازمان 1401/08/01

عیادت و قدردانی از استاد فخیم مهندس محمد رضا راهنما ؛ عضو پیشکسوت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در تاریخ 1401/08/01


"مجتبی زوربخش ، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس " به همراه معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی  و جمعی از مدیران سازمان ، ضمن حضور در منزل استاد مهندس محمد رضا راهنما ، از وی دلجویی کرد و در جریان روند درمان ایشان قرار گرفت.

رییس سازمان در جریان عیادت از این عضو پیشکسوت که نام او در جمع موسسان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس تا همیشه ماندگار است ، گفت: پیشکسوتان از ذخایر معنوی ما و گنج و  سرمایه ای ارزشمند برای جامعه مهندسان و سازمان های نظام مهندسی هستند ؛ اعضای هیات مدیره دوره نهم قدردانی از اعضای پیشکسوت سازمان  به عنوان اسوه هایی گرانبها را برخود فرض دانسته  و بهره گیری از تجارب این عزیزان در عرصههای مختلف را برای سازمان مغتنم می دانند .

زروبخش ، استاد راهنما را از جمله مهندسان تاثیرگذار در ارتقای شآن و جایگاه حرفه مهندسی در کشور دانست و به نقش موثر وی در توسعه و ترویج اخلاق مهندسی تاکید کرد.

گفتنی است نام  استاد محمد رضا راهنما ، به عنوان اولین رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان تحت عنوان "نظام مهندسی ساختمان و تاسیسات " در سال 1372 در تاریخ نظام مهندسی فارس ثبت شده است  . وی  متولد سال 1324 شیراز و از جمله افرادی است که در سال 1347 به همراه جمعی از مهندسان راه و ساختمان و معمار در شیراز گرد هم آمدند و اولین گامهای موثر برای ایجاد یک تشکل حرفه ای و شکل گیری یک نظام مهندسی حرفه ای را برداشتند .

وی بیش از 50 سال سابقه ی مهندسی حرفه ای داشته و سمت هایی مانند رییس هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، مدیر واحد آموزش سازمان ، رییس هیات مشورتی سازمان در ادوار متعدد ، عضو شورای دبیران فصل نامه گزارش و عضو کارگروه پایش اخلاق حرفه ای سازمان در کارنامه حرفه ای او ثبت شده است .

جامعه مهندسی کشور و هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس برای این استاد عزیز و پیشکسوت گرانقدر آرزوی بهبودی و سلامتی کامل را دارد.

 

 


 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر