نمایندگی:شیراز
1398/05/02 10:33:46
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :503
بازدید هیات مدیره سازمان از روند عملیات اجرایی پروژه فرهنگی ، ورزشی ، رفاهی

بازدید هیات مدیره سازمان از روند عملیات اجرایی پروژه فرهنگی ، ورزشی ، رفاهی سازمان در تاریخ 98/04/31

به گزارش روابط عمومی سازمان ، اعضای هیات مدیره سازمان ، بازرسین  و جمعی از معاونین با حضور در محل پروژه فرهنگی ، ورزشی ، رفاهی سازمان در تاریخ 98/04/31 ضمن بازدید از پروژه ، چگونگی پیشرفت کار را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.

در ابتدا رئیس سازمان ضمن تشکر از حضور اعضای هیات مدیره ، بازرسین و معاونین هدف اصلی از این بازدید را اطلاع رسانی و آگاه سازی کلیه اعضای هیات مدیره از روند پیشرفت عملیات اجرایی پروژه بیان کرد و افزود : عدم اطلاع کافی اعضای سازمان از جزئیات اجرایی پروژه باعث بروز ابهاماتی شده که ضروری است با اطلاع رسانی کافی برطرف گردد.

ایشان همچنین به تسریع در اجرای پروژه تاکید کردند.

در ادامه مهندس معمارپور به عنوان سخنگو و نماینده هیات نظارت  در خصوص ارتباط  اعضای هیات مدیره با  شرکت پیمانکار و شرکت مهندسین مشاور و همچنین  شرایط فعلی و برنامه های آتی پروژه گزارشی ارائه نمود .

همچنین نماینده شرکت مهندسین مشاور ( آقای مهندس عطایی ) نیز گزارش مبسوطی در خصوص روند کلی عملیات اجرایی ،  بازنگری در نقشه های اجرایی پروژه ، نقشه های  as built  ، و سایر مسائل اجرایی پروژه ارائه نمود .

در پایان ، پیمانکار پروژه  ( مدیر عامل شرکت پارس تفتان ) ضمن تشکر از توجه و اهتمام هیات مدیره دوره هشتم مبنی بر پی گیری های مستمر در جهت تسریع در عمیات اجرایی پروژه با توجه به شرایط اقتصادی فعلی اظهار داشت : خوشبختانه پروژه مجتمع فرهنگی ، رفاهی سازمان از زمان اجرای توافقات جدید، جلوتر از برنامه زمان بندی در حال اجرا است .

مهندس ضرابی ها افزود : شرکت پارس تفتان به عنوان پیمانکار پروژه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با توجه به سختی کار و مسائل اقتصادی ، روند رو به رشد پروژه ادامه یافته و انشاالله در سال 99 پروژه به مرحله افتتاح خواهد رسید.

 سپس از قسمت های مختلف پروژه بازدید شد که در حین آن اعضاء هیات مدیره ، بازرسین و معاونین سازمان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

  
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر