نمایندگی:شیراز
1401/06/01 09:39:46
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :423
دکتر محمد رستمی : امکان استفاده از خدمات کاردان های فنی در طرح اقدام ملی مسکن

دکتر محمد رستمی ؛ سرپرست معاونت خدمات مهندسی و کنترل ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس ؛

امکان استفاده از خدمات کاردان های فنی در طرح اقدام ملی فراهم شد.

سرپرست معاونت خدمات مهندسی و کنترل ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس از اختصاص شرایط برای کاردان های فنی دارای صلاحیت عضو سازمان نظام کاردانی در اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد .

محمد رستمی عنوان کرد : پیرو درخواست ُسازمان نظام کاردانی و همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس برای ارایه خدمات مهندسان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن، درخواست سازمان نظام کاردانی به منظور بهره مندی این طرح از خدمات کاردان های فنی دارای صلاحیت عضو نظام کاردانی به نتیجه رسید .  

وی اظهار کرد :  با ایجاد درگاه برای اعلام آماده به کاری اعضای متقاضی این طرح ، امکان ثبت نام کاردان ها و ارایه خدمات از سوی آنها در طرح اقدام ملی مسکن مهیا شده است .

سرپرست معاونت خدمات مهندسی و کنترل ساختمان سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس با اشاره به اینکه ورود حرفه ای اعضای نظام کاردانی به این طرح ملی ، افزایش نرخ اشتغال کاردان های فنی استان را به دنبال خواهد داشت ، گفت : کاردان های فنی واجد شرایط عضو نظام کاردانی می توانند از تاریخ ۳۰ مرداد ماه جاری   ضمن مطالعه دقیق شرایط ، نسبت به اعلام آمادگی برای  ارائه خدمات در طرح نهضت ملی مسکن ، از طریق سازمان نظام کاردانی نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند .

رستمی با یادآوری اینکه طبق تفاهم نامه همکاری در اجرای پروژه اقدام ملی تامین مسکن به منظور کمک به اجرای پروژه اقدام ملی در قالب ارائه  تسهیلات ویژه در خدمات مهندسی بر پروژه های مذکور در شهر های هدف انجام خدمات مهندسی بصورت داوطلبانه توسط اعضا حقیقی و حقوقی سازمان بر اساس ۵۰٪ حق الزحمه و کسر ظرفیت به همین میزان اعم از مساحت و تعداد کار  گفت : این شرایط در فرآیند ارایه خدمات کاردان های فنی نیز لحاُُُُُُُُُُُُُظ شده است.

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر