نمایندگی:شیراز
1398/12/05 12:21:25
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :547
نشست خبری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس با اصحاب رسانه های جمعی98/12/04

نشست خبری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با اصحاب رسانه های جمعی  به مناسبت روز مهندسی در تاریخ 1398/12/04

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس  نشست خبری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با روزنامه نگاران ، خبرنگاران ، عکاسان و اصحاب رسانه های جمعی  به مناسبت روز مهندسی  در روز یکشنبه به تاریخ 1398/12/04 در محل سالن جلسات هیات مدیره برگزار شد .

 هدف از برگزاری این نشست آشنایی مردم و رسانه ها با وظایف و اهداف سازمان نظام مهندسی ساختمان و ارتقاء تعاملات  هرچه بیشتر این سازمان مردم نهاد با اقشار مختلف جامعه بوده است. مهندس سیف زاده ضمن برشمردن دلایل وجودی سازمان و قوانینی که چراغ راه این سازمان از زمان تصویب آن در سال 1374 توسط مجلس شورای اسلامی بوده است ، به لزوم اجرای مجموعه مقررات ملی ساختمان تاکید کرده و با اشاره به بند 7 ماده 1 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، اجرای مقررات ملی ساختمان را ضامن ایمنی ، بهداشت ، آسایش و صرفه اقتصادی مردم دانستند.

نشست خبری روز مهندسی سال 98 با محوریت مسائل زیر ادامه یافت:

  1. شعار سال جاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، در قالب " پرداخت حق الزحمه مهندسان در ارائه خدمات مهندسی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری در زمینه امنیت و آسایش خانواده برای سال های آینده است " .

2 - عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در زمینه رعایت قانون و اجرایی کردن آن در این مدت ( مقایسه سال 1374 و زمان حال ) پس از گذشت بیست سال از تصویب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

3 - مهمترین اقدامات هیات مدیره دوره هشتم از شروع فعالیت ( آبان ماه 97) تاکنون

4 -      برنامه های هیات مدیره سازمان برای سال آینده

در پایان نشست نیر اصحاب رسانه های جمعی و خبرنگاران به بیان سئوالات و پرسش های خود از رییس سازمان پرداختند .


 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر