نمایندگی:شیراز
1399/11/01 09:30:48
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :2012
شرحی اجمالی از توافقات انجام شده بین سازمان با شرکت توزیع برق فارس و شیراز

اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس:

با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف اجرایی شدن مباحث مقررات ملی ساختمان در فرآیند طراحی ، نظارت و اجرا و نیز زمان بهره برداری از ساختمان تامین آسایش و ایمنی بهره برداران ساختمان می باشد ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس پیرو دریافت نظر کارشناسی و فنی جناب آقای مهندس مهدی مومن ( از اعضای گروه تخصصی برق سازمان ) و با همکاری صورت گرفته مابین نمایندگان گروه تخصصی برق سازمان در هیات مدیره و هیات رییسه گروه تخصصی برق سازمان با شرکت توزیع برق استان فارس و شرکت توزیع برق شیراز در راستای نیل به هدف مذکور در طرح ، اجرا و بهره برداری از تاسیسات برقی ساختمان و تحویل سیستم نیروی برق ، اقداماتی به شرح ذیل را پی گیری نمود و منجر به نتیجه شده است :

  1. تشکیل جلسات مدیریتی و کارشناسی در خصوص رعایت الزامات اتصال PEN شبکه برق به تابلو کنتور مشترکین که نهایتاً منجر به مکاتبه شرکت توانیر با تمامی شرکتهای توزیع برق کشور مبنی بر رعایت الزامات مذکور گردید.
  2. تشکیل جلسات مدیریتی و کارشناسی در خصوص رفع اشکال در تحویل سیستم نیروی برق به مشترکین فاقد تابلو کنتوری از سیستم در حال اجرا (TT)  به سیستم مورد تایید (TNCS) ، که با همکاری شرکت توزیع برق استان فارس و شرکت توزیع برق شیراز دستورالعمل اجرایی آن تدوین و جهت اجرای آزمایشی به امور توزیع برق مناطق 3 و 5 و 6 شیراز ابلاغ گردیده است .ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر