نمایندگی:شیراز
1398/03/08 12:56:48
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :377
جلسه مشترک هیات رئیسه سازمان و مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در تاریخ 98/03/07

جلسه  مشترک هیات رئیسه سازمان و مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در تاریخ 07/03/98

 

به گزارش روابط عمومی ، جلسه  مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در تاریخ 07/03/98 در محل ساختمان شماره یک سازمان برگزار شد.

در این جلسه آقای مهندس عطاء ا.. زمانی ضمن تشکر بابت دعوت سازمان نظام مهندسی از وی ، گزارشی  از اجرای طرح های توسعه ای و محرومیت زدایی بنیاد مسکن در سطح استان ارائه نمود و یکی از رسالتهای اصلی بنیاد مسکن مقاوم سازی و بازسازی مسکن های آسیب دیده در سطح کشور می باشد .

وی افزود : بر اساس سیاست گذاری انجام شده از سال 84 تاکنون مقرر گردید تعداد دو میلیون واحد مسکن روستایی در کل کشور احداث گردد .

در ادامه جلسه با توجه به پرسشی که اعضاء هیات سازمان از آقای مهندس نصیری داشتند ؛ ایشان گزارشی در رابطه با روند تعیین طراحان و ناظرین و تعامل با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، روند نظارت در پروژه های بنیاد ، تکمیل فرم نظارت روستایی ، سیستم ارجاع نظارت و کسر ظرفیت مهندسان ارائه نمود.

نایب رئیس سازمان نیز پیشنهاد کار گروهی با محوریت بنیاد مسکن و همراهی دفتر فنی استانداری و سازمان نظام مهندسی جهت بررسی ساخت و ساز بدون اخذ مجوزهای قانونی در روستاها را مطرح نمود که مورد موافقت طرفین قرار گرفت.

در خاتمه مقرر گردید تا طرفین نسبت به استفاده حداکثری از توان اعضاء سازمان در زمینه های طراحی ، نظارت و اجرا اقدام نمایند.

  
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر