نمایندگی:شیراز
1398/05/16 09:43:06
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :279
اهدای احکام اعضای پنجمین دوره هیات مشورتی با حضور رئیس سازمان 98/05/14

مراسم اهدای احکام اعضای پنجمین دوره هیات مشورتی با حضور رئیس سازمان

 در تاریخ 14/05/98

--------------------------------

به گزارش روابط عمومی سازمان، مراسم اهدای احکام اعضای پنجمین دوره هیات مشورتی با حضور رئیس سازمان

 در تاریخ 14/05/98 در سالن هیات مدیره سازمان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رئیس سازمان با اشاره به ماده 73 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس را جزو سازمانهای پیشرو در سطح کشور در استفاده از پتانسیل های هیات مشورتی دانست.

ایشان ضمن تجلیل از حضور صاحب نظران و پیشکسوتان سازمان ، هیات مشورتی دوره پنجم را از نظر تخصصی ، فنی و حرفه ای  بی نظیر توصیف کرد و افزود سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس می بایست از وجود اعضای هیات مشورتی بهره کافی را ببرد.

مهندس سیف زاده خواستار ارتباط بیشتر اعضای هیات مشورتی دوره پنجم و گروه های تخصصی  سازمان شد تا بتوان اهداف تبیین شده سازمان را به خوبی پیش برد.

رئیس سازمان خواستار دریافت نظریات و مشاوره های حرفه ای هیات مشورتی دوره پنجم به هیات مدیره سازمان شد و افزود: انشاالله در آینده  نیز نزدیک جلسه مشترکی با حضور اعضای هیات مدیره و اعضای هیات مشورتی برگزار خواهد شد تا از نزدیک پیشنهادات و راهکارهای لازم در جهت ارتقاء جایگاه سازمان از سوی هیات مشورتی ارائه شود.

در ادامه مراسم ، احکام اعضای پنجمین دوره هیات مشورتی توسط رئیس سازمان به اعضا تقدیم گردید.

در پایان نیز بر اساس قانون ،  انتخابات داخلی هیات مشورتی دوره پنجم برگزار شد و آقای مهندس رضا خیراندیش به عنوان رئیس ، آقای مهندس غلامرضا اطمینان به عنوان نایب رئیس و آقای مهندس راهنما به عنوان دبیر هیات مشورتی دوره پنجم به مدت یکسال انتخاب شدند.

 

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر