نمایندگی:شیراز
1399/02/20 19:34:21
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :238
برگزاری جلسه طرح ساماندهی مدیران شرکت های تعاونی مسکن در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
برگزاری جلسه طرح ساماندهی مدیران شرکت های تعاونی مسکن در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
-------------------------
به گزارش روابط عمومی سازمان، پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس جلسه ای در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۸با حضور رییس و نمایندگان سازمان ، مسئولان اداره تعاون و سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان فارس و با هدف استاندارد سازی ، تدوین و جمع بندی مباحث و سرفصل های آموزشی مدیران تعاونی های مسکن به منظور استفاده از اعضای ذیصلاح سازمان نظام مهندسی دارای پروانه اشتغال و اعطای گواهینامه از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان فارس به مدیران شرکت های تعاونی مسکن در محل دفتر رییس سازمان برگزار شد.
در ابتدای جلسه رییس سازمان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه ، خواستار سرعت بخشی و تسریع در جمع بندی مطالب شد و درباره اهمیت اجرای مفاد تفاهم نامه مطالبی را بیان نمود .
مهندس سیف زاده بر استفاده از اعضای دارای صلاحیت سازمان به عنوان مدیر عامل تعاونی های مسکن که منجر به ارتقای کیفیت ساخت و سازها خواهد شد نیز تاکید کرد.
در ادامه دکتر محلاتی ( دبیر اتاق تعاون) نیز در مورد جزئیات تفاهم نامه و بکارگیری مدیران عامل دارای تخصص و همکاری با سازمان فنی و حرفه ای و صدور گواهینامه ها و مباحث آموزشی مطالبی را بیان کرد.
سپس دکتر بهرام فروهی (نماینده اتاق تعاون و عضو سازمان نظام مهندسی ) در خصوص کلیات طرح و ارکان اساسی آن توضیحاتی را بیان و دوره های مورد نظر را بطور کلی شامل دوره های فنی ، اجرایی ، مالی، اداری و حقوقی تقسیم نمود.
دکتر بیاتی ( مدیر کنترل و ارزیابی پروژه سازمان ) نیز در خصوص روند پیشرفت تفاهم نامه ، جلسات برگزار شده و همچنین فرم های فراخوان تهیه شده و شرایط متقاضیان توضیحاتی ارائه کرد.
در ادامه آقای دکتر زارع ( معاون توسعه ، آموزش و پژوهش سازمان ) در خصوص سرفصل ها و مباحث آموزشی تدوین شده ، ساعات گذراندن دوره ها و مدرسین پیشنهادی مطالبی را بیان نمود.
در خاتمه مهندس پور اسدی ( عضو هیات مدیره سازمان ) با مثبت ارزیابی کردن اجرای این طرح برای کشور و جامعه مهندسین ، در خصوص اهمیت اجرای طرح و جایگاه ویژه مدیر عامل تعاونی مسکن ها در ارتقای کیفی ساخت و سازها مطالبی را بیان کرد و خواستار نگاه دقیق در انتخاب افراد شد تا این طرح با موفقیت هرچه بیشتر به اتمام برسد. 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر