نمایندگی:شیراز
1401/09/19 15:13:58
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :260
تکریم پرسنلی امور مالی توسط رییس سازمان به مناسبت روز حسابدار

دکتر مجتبی زور بخش رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس به همراه  مهندس بابک محمدی خزانه دار سازمان ، به مناسبت روز حسابدار در جمع کارکنان شاغل در بخش مالی سازمان حضور یافتند  و از زحمات و تلاش های فعالان این  حوزه  قدردانی نمودند .

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس دکتر زور بخش در جریان دیدار صمیمانه با کارکنان مالی سازمان ضمن تبریک روز حسابدار به کارکنان فعال در این بخش اظهار داشت : روز حسابدار، روز پاسداشت از رسالت  حرفه ای جامعه حسابداری  و فرصتی برای توجه به حساسیت و اهمیت بالای این حوزه در تمام نظام  های اداری مالی است.

وی با اشاره به نقش حسابداران در فرآیند تصمیم گیری و سیاست گذاری و همچنین اجرای دقیق برنامه های سازمان ها اظهار داشت : حسابداری تنها یک شغل نیست بلکه یک حرفه است و سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس عملکرد حرفه ای افراد شاغل در این بخش در زمینه برنامه ریزی ، هدایت ، هماهنگی و کنترل فعالیتهای مالی سازمان را قدردان است .

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس خاطر نشان کرد : بدیهی است حساسیت و جایگاه ویژه بخش مالی   دقت نظر، همت و پشتکار مضاعف کارکنان این بخش را میطلبد .

 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر