نمایندگی:شیراز
1401/10/28 13:40:53
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :293
آمادگی سازمان نظام مهندسی فارس برای همکاری و تعامل موثر با شرکت شهرک های صنعتی

نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس عنوان کرد

آمادگی سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس برای همکاری و تعامل موثر با شرکت شهرک های صنعتی استان

نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس از برگزاری دو جلسه فی مابین تعدادی از اعضای هیات مدیره ،،معاونان و مدیران سازمان ومدیران شرکت شهرک های صنعتی استان در دی ماه سال جاری خبر داد .

دکترهادی بیاتی عنوان کرد :  در این جلسات پیرامون نحوه چگونگی ارجاع نظارت ، بازبینی نقشهها ، نحوه کسر ظرفیتها ، حق الزحمه طراحان و ناظران پروژه های واقع در شهرک های صنعتی همچنین چگونگی کنترل و نحوه عملکرد ناظران و نحوه برگزاری دوره های آموزشی برای متقاضیان خدمات مهندسی در این پروژه ها مطالبی بیان گردید .

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بازبینی نقشه های مربوط به پروژه شهرک های صنعتی استان ، توسط سازمان نظام مهندسی انجام می شود و علاوه بر آن توسط کارشناسان کنترل مضاعف سازمان از مراحل مختلف اجرا بازدید به عمل می آید ، عنوان کرد : درهمین  راستا اعضای حاضر درجلسه ، نظرات و دیدگاه های خود را مطرح نمودند و تصمیم گرفته شد دوره های بازآموزی برای متقاضیان ارائه خدمات در شهرک های صنعتی تا پایان سال برگزار و همچنین ارجاع نظارت پس از بررسیهای تکمیلی ، توسط سازمان انجام شود .

  نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس خاطر نشان کرد : در راستای هر چه بهتر  ارائه خدمات مهندسی به سرمایه گذاران و دست اندرکاران پروژه های ساختمانی به زودی تفاهم نامه همکاری جامعی فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس با شرکت شهرکهای صنعتی استان منعقد خواهد شد .

دکتربیاتی  به اهمیت اجرای زیرساخت ها و انجام پروژه های عمرانی توسط صاحبان تخصص و افراد ذیصلاح  اشاره و اظهارکرد : تعامل و همکاری سازنده سازمان با شرکت شهرک های صنعتی به منظورآموزش  ، کنترل و  رعایت ضوابط و مقررات ملی  باعث افزایش کیفیت ساخت و ساز شده و  در نهایت به حفظ سرمایه های ملی و دفاع از حقوق سرمایه گذار می انجامد .

وی خاطر نشان کرد : سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس آمادگی خود را جهت همکاری موثر با شرکت شهرک های صنعتی استان اعلام می دارد .


 

ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر