نمایندگی:شیراز
1398/08/16 08:57:08
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :379
جلسه مشترک هیات رییسه سازمان و روسای گروه های تخصصی 98/08/13
برگزاری جلسه هیات رئیسه سازمان و روسای گرو ها و کمسیون های تخصصی هفت گانه سازمان در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۳
به گزارش روابط عمومی سازمان ، جلسه مشترک هیات رئیسه سازمان و روسای گروهها و کمیسیون های تخصصی هفت گانه سازمان در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۳در سالن هیات مدیره سازمان برگزار شد.
در این جلسه که در راستای جلسات مستمر گذشته هیات رئیسه با روسای گروه های تخصصی برگزار شد ، رئیس سازمان با اشاره به انتشار پیش نویس ویرایش دوم مبحث بیست و دوم مقررات ملی ساختمان(مبحث مراقبت و نگهداری از ساختمان‌ها) برای نظر خواهی توسط اعضای گروه¬ها و کمیسیون های تخصصی ؛ خواستار در نظر گرفتن نظرات کارشناسی توسط ایشان و بررسی بازخور¬دهای جامعه حرفه ای در خصوص ویرایش فعلی مبحث ذکر شده گردید و از کلیه اساتید، مهندسان و سایر متخصصان و دست اندرکاران رشته های هفت گانه مهندسی دعوت کرد تا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص پیش نویس مذکور ارائه نمایند.
ایشان همچنین خواستار مشارکت هرچه بیشتر گروه های تخصصی سازمان در معرفی و توسعه خدمات مهندسی و تدوین ترویج مجموعه مباحث مقررات ملی ساختمان در تمامی گروه های ساختمانی شد.
در پایان جلسه نیز رئیس سازمان آمادگی اعضای هیات مدیره دوره هشتم را جهت استماع پیشنهادات و توصیه های تمامی اعضای سازمان اعلام نمود.
لازم به ذکر است که مقرر گردید جلسه بعدی تا حداکثر دو هفته آینده و پس از جمع بندی نهایی نظرات و پیشنهادات در خصوص ویرایش دوم مبحث بیست و دوم مقررات ملی ساختمان برگزار گردد. 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر