نمایندگی:شیراز
1397/09/13 08:42:09
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :207
بازدید هیئت رئیسه از دفتر کنترل و نظارت گاز سازمان

صبح روز دوشنبه 12 آذرماه 1397، رئیس سازمان به همراه نایب رئیس دوم و معاون پشتیبانی، مالی و نیروی انسانی سازمان از دفتر کنترل و نظارت گاز خانگی سازمان بازدید کردند.

مهندس سیدمرتضی سیف‌زاده در این بازدید ضمن اشاره به لزوم چابک‌سازی در سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس و دفاتر مرتبط، از دفتر کنترل و نظارت گاز سازمان به‌خاطر جلب رضایت مردم تشکر کرد.

رئیس سازمان در ادامه عنوان کرد: باید در زمینه خدمات و فعالیت‌های بخش‌های مختلف سازمان اطلاع‌رسانی کامل صورت گیرد تا اعضا و مردم با این فعالیت‌ها آشنایی یابند. هیئت رئیسه سازمان در تلاش است تا با همکاری تمام بخش‌ها و تعامل با دستگاه‌های مرتبط، جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس را ارتقا بخشد.

ایشان ادامه داد: همان‌طور که مهندس پوراسدی، رئیس اسبق سازمان اشاره می‌کنند ما یک جریان هستیم که در سازمان‌های مردم‌نهاد و دستگاه‌های دولتی حضور داریم و باید از این پتانسیل استفاده کنیم تا بتوانیم عزت سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس را تثبیت نماییم. این کار با جلوگیری از کم‌کاری‌ها، تقویت زیرمجموعه‌ها و همکاری متقابل اعضای سازمان و هیئت مدیره با دفاتر بازرسی گاز و مدیریت نقشه‌برداری و دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها امکان‌پذیر خواهد بود.

مهندس اکبر احمدی،‌ نایب رئیس دوم سازمان در این دیدار ضمن اشاره به افزایش تعداد فارغ‌التحصیلان در رشته‌های مهندسی و تقاضای جذب در مجموعه‌هایی مانند دفتر کنترل و نظارت گاز و دفتر نقشه‌برداری و تفکیک آپارتمان‌های سازمان، خواستار بررسی‌های لازم به‌منظور تعریف کارهای جدید در این دفاتر شد.

در ادامه، هیئت رئیسه پس از دریافت گزارش روند فرایندهای این دفتر از رئیس و مسئولان کارگروه‌ها و گوش‌فرادادن به مسائل و چالش‌های بخش‌های مختلف دفتر، نسبت به همکاری در رفع چالش‌ها اعلام آمادگی نمودند.


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر