نمایندگی:شیراز
1400/09/24 13:27:29
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :499
جلسه مشترک و بازدید ریاست سازمان از دفتر بازرسی گاز خانگی و تجاری 1400/09/22

برگزاری جلسه مشترک و بازدید ریاست سازمان از دفتر بازرسی گاز خانگی و تجاری در تاریخ    1400/09/22

به گزارش  واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس جلسه هم انديشى رییس  سازمان و آقای مهندس هادی تدین ( عضو هیات مدیره سازمان ) ، با اعضا و پرسنل دفتر بازرسی گاز خانگی و تجاری در روز سه شنبه، 23 آذرماه جاری در محل سالن جلسات دفتر گاز برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر زوربخش ، رییس سازمان ، ضمن قدردانی از زحمات تمامی همکاران در بخش های مختلف دفتر گاز، آگاهی یافتن از نقاط قوت و ضعف فعالیت های دفتر را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود : ارتقای شأن و منزلت اعضای سازمان و همچنین ایجاد رفاه و آسایش شهروندان از مهمترین اهداف هیات مدیره دوره نهم است .

 سپس آقای مهندس گودرزی ؛ رییس دفتر بازرسی گاز خانگی و تجاری از ساختار سازمانی دفتر کنترل و نظارت گاز و ارتباط درون و برون سازمانی دفتر ؛ گزارش مبسوطی ارائه نمود .

پس از آن هر یک از حاضرین در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص ارتقای دفتر گاز پرداختند .

درپایان جلسه نیز از زحمات و تلاش های ارزنده آقای مهندس سامان ارجمند که طی سالیان متمادی به عنوان  عضو هیات رییسه سازمان ،با دفتر کنترل و نظارت گاز نیز همکاری نموده و موجب اعتلا و پیشبرد اهداف قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شده اند قدردانی به عمل آمد و لوحی به رسم یادبود به ایشان اعطا شد.

در پایان جلسه، رییس سازمان و رییس دفتر گاز از بخش های مختلف اداری و فنی دفتر بازدید و از نزدیک با اعضا ؛ مراجعین و پرسنل دفتر دیدار و گفت و گو کردند.

 

ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر