نمایندگی:شیراز
1399/10/13 09:27:42
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :176
بازدید اعضای هیات مدیره سازمان و شهردار شیراز از پروژه های سطح منطقه 11 شیراز

بازدید اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس از پروژه های بوستان سایه و مجتمع پردیس سینما جوان بنا به دعوت شهرداری محترم شیراز و درمعیت شهردار ، شهرداران مناطق یازده گانه و مدیران شهرداری شیراز در تاریخ 1399/10/11

 

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان ، با توجه به ضرورت ایجاد ارتباط موثر و دوسویه بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و شهرداری شیراز ؛ و بنا به دعوت شهرداری محترم شیراز از اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس مراسمی در تاریخ 1399/10/11 و در معیت شهردار محترم شهر شیراز ، شهرداران محترم مناطق یازده گانه شیراز و مدیران ارشد شهرداری شیراز برگزار و از پروژه های بوستان سایه و مجتع پردیس سینما جوان بازدید به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم مهندس برزگر ( شهردار محترم منطقه یازده ) ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و تقدیر از حمایت های شهردار شیراز و همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در ارائه خدمات مهندسی از پروژه های در دست اجرای شهرداری منطقه یازده  گزارش مبسوطی از پتانسیل های منطقه و بوستان سایه که به مساحت 7 هکتار در جنوب شرقی شهر شیراز و در بلوار رسول اعظم واقع گردید است ارائه نمود. مهندس برزگر استفاده از خرد جمعی مهندسین  و توجه به جزئیات را در اجرای این پروژه مورد تاکید قرار داد و وجود  پارک کودک، رستوران، کافی شاپ، زیپ لاین400 متری، پل معلق، دریاچه مصنوعی و آب نمای موزیکال، کارگاه صخره نوردی ، غارنوردی  و آبشار مصنوعی را از جمله ویژگی های مهم این بوستان نامید.

در ادامه آقای دکتر منصور مصلی نژاد ؛( عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، عضو هیات علمی دانشگاه شیراز و مشاور شهرداری منطقه یازده در بوستان سایه) بوستان سایه را جزو پارک های منحصر به فرد از منظر توجه به مسائل ژئوتکنیکی و زیست محیطی در سطح کشور خواند و خلق چنین بوستانی را پتاسیلی بی نظیر برای شیراز دانست.

شهردار محترم شیراز ( آقای مهندس اسکندرپور ) نیز ضمن خیر مقدم به اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی توجه به فضاهای شهری را درحوزه مدیریت شهری و برای تمامی آحاد و اقشار مردم در تمامی سطوح شهر بسیار ضروری دانست.

مهندس اسکندرپور با برشمردن ظرفیت بسیار بالای و داشته های غنی شیراز از منظر بافت تاریخی گفت : نیاز امروز شهر شهر شیراز توجه به تعالی در کنار توسعه است و نه صرفاٌ تمرکز بر روی توسعه شهری که این امر با همکاری دوستان در مجموعه سازمان نظام مهندسی و شهرداری شیراز میسر خواهد شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ( آقای مهندس سیف زاده ) نیز ضمن سخنانی از دعوت شهرداری شیراز تشکر کرد و  تعریف پروژه هایی نظیر بوستان سایه را توسط مجموعه شهرداری شیراز که در آن به نشاط عمومی آحاد مختلف مردم توجه شده است را شایسته تقدیر دانست  و آمادگی سازمان نظام مهندسی ساختمان  را به عنوان بزرگترین تشکل تخصصی و مردم نهاد کشور با مجموعه شهرداری شیراز اعلام داشت.

در پایان مراسم نیز حاضرین ابتدا از قسمت های مختلف بوستان سایه بازدید نمودند و  پس از آن به اتفاق به مجتمع پردیس جوان واقع در میدان کوزه گری عزیمت و از نزدیک از مراحل مختلف عملیات اجرایی این پروژه  بازدید نمودند.

لازم به ذکر است  مجتمع پردیس سینما جوان  شامل پنج سالن سینما، یک سالن تئاتر، یک آمفی تئاتر، سالن اجتماعات ۸۰۰ نفره، باغ کتاب شامل کتابخانه و محل مطالعه می باشد که در  بلوار رحمت ، منطقه کوزه گری در دست احداث بوده و هدف از  احداث آن توسعه متوازن شهر و دسترسی شهروندان ساکن در همه نقاط به ویژه مناطق کمتربرخوردار به امکانات فرهنگی و تفریحی است.

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر