نمایندگی:شیراز
1398/07/21 14:30:41
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :396
بازدید معاونین سازمان نظام مهندسی و مسئولین ذیربط از آزمون ورود به حرفه مهر98
بازدید معاونین سازمان نظام مهندسی و مسئولین دستگاه های ذیربط از آزمون ورود به حرفه مهندسی مهر ماه ۹۸ در تاریخ ۹۸/۰۷/۱۸

آزمون ورود به حرفه مهندسان در روز های پنج شنبه ۱۸ و جمعه ۱۹ مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر همزمان با سراسر کشور و زیر نظر سازمان سنجش آموزش کشور در شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان در روز پنج شنبه ۱۸ مهر ماه ، با حضور معاونین آموزش ، توسعه و پژوهش و معاونت منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی و مدیر روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ، مسئولان اداره کل راه و شهرسازی استان فارس و معاونت کنترل و نظارت ساختمان شهرداری شیراز و مسئولین دانشکده شهید باهنر شیراز ، به منظور بررسی روند برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی از دانشگاه فنی و حرفه ای شهید باهنر بازدید انجام شد.
این آزمون در رشته های معماری ، عمران ، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی ، شهرسازی ، نقشه برداری و ترافیک در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برگزار شده و تا عصر جمعه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۸ ادامه داشت.
تعداد کل داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسی سال ۹۸بالغ بر ۹ هزار نفر می باشد که در سه حوزه دانشکده شهید باهنر(۶۴۹۸نفر ) دانشکده صنعتی شیراز( ۱۹۴۹ نفر) و لارستان( ۷۴۵ ) نفر حضور داشتند.
از تعداد کل دواطلبان ، ۶۶۶۳ نفر مرد و ۱۷۷۱نفر زن در این آزمون شرکت کردند.
لازم به ذکر است قبول شدگان در آزمون ورود به حرفه مهندسی می توانند با اخذ پروانه اشتغال بکار مهندسی در زمینه های طراحی ، نظارت و اجرا به ارائه خدمات مهندسی به آحاد اقشار جامعه بپردازند. همچنین آزمون امسال نسبت به دوره های گذشته ۲۰ درصد رشد داشته و این نشان دهنده افزایش فارغ التحصیلان در رشته های هفت گانه مهندسی می باشد. 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر