نمایندگی:شیراز
1398/03/23 08:45:26
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :461
جلسه هم افزائی و هماهنگی هیات رئیسه سازمان و رؤسای دفاتر نمایندگی سازمان 98/3/21

جلسه هم افزائی و هماهنگی هیات رئیسه سازمان و رؤسای دفاتر نمایندگی سازمان در تاریخ 21/03/98

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس ،  پیرو دعوت هیات رئیسه سازمان جلسه هماهنگی و هم افزائی با حضور اعضاء هیات رئیسه و  روسای دفاتر نمایندگی سطح استان فارس در تاریخ 21/03/98 راس ساعت 10 صبح در محل هیات مدیره سازمان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه رئیس سازمان ضمن خوش امدگوئی و تشکر از حضور روسای دفاتر نمایندگی در جلسه مذکور  ، نظر و دیدگاه  هیات مدیره و هیات رئیسه سازمان را از عملکرد کلی دفاتر نمایندگی در دفاع از حیثیت و شخصیت اعضاء سازمان در سطح استان مطلوب و قابل قبول ارزیابی کرد و  مهمترین اقدام انجام شده را بحث تعرفه خواند و  توضیحاتی در خصوص مراحل نحوه تعیین میزان تعرفه سال 97  ارائه نمود.

در ادامه جلسه نایب رئیس سازمان توضحیات مبوسط و کاملی در خصوص ارائه خدمات مهندسی  و ارتقا کیفیت ساخت و ساز در سراسر استان  ، ضرایب قانونی افزایش تعرفه سال  97 و  نحوه عملکرد کسر سهیمه مهندسین ناظر و طراح در رشته های هفت گانه ارائه نمود .

روسای دفاتر نمایندگی نیز ضمن تشکر از دعوت هیات رئیسه در خصوص برگزاری جلسه مذکور به  ارائه گزارش از شرایط کلی دفتر نمایندگی شهرستان خود پرداختند . همچنین در این جلسه سئوالات کلی در خصوص مسائل جاری سازمان مطرح و پاسخ مناسب  توسط هیات رئیسه سازمان ارائه شد.


  


 

ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر