نمایندگی:شیراز
1398/08/20 11:41:37
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :511
جلسه مشترک سازمان و شهرداری در خصوص بازگشت وظایف از شهرداری به سازمان 98/08/18
جلسه مشترک هیات رئیسه سازمان و شهرداری شیراز در خصوص گردش کار بازگشت وظایف و مسئولیت های سازمان نظام مهندسی از شهرداری به سازمان در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۸
به گزارش روابط عمومی سازمان ، جلسه مشترک هیات رئیسه سازمان و مسئولین شهرداری شیراز در خصوص گردش کار بازگشت وظایف و مسئولیت های سازمان نظام مهندسی از شهرداری به سازمان در تاریخ ۹۸/۰۸/۱۸ در دفتر رییس سازمان برگزار شد.
سازمان نظام مهندسی ساختمان با استناد بند ۱۳_۱ فصل چهارم مبحث دوم مقررات ملي ساختمان ، طراحي سامانه جامع خدمات مهندسی و ارجاع کار نظارت را در دستور كار خود قرار داده و تمامی توان خود را برای اجراي دقيق، كامل و عادلانه اين امر خطير به كار گرفت.
لازم به ذکر است نرم افزار جامع ارائه خدمات مهندسی و ارجاع کار نظارت هم اکنون در سراسر استان فارس به استثناء شهر شیراز در حال اجرا و بهره برداری می باشد که با توافقات صورت گرفته مقرر گردید در جلسات کارشناسی مشترک آتی ، برنامه ریزی بازگشت وظایف از شهرداری به سازمان در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.
به‌اين منظور با يك برنامه‌ريزي منظم و استفاده از تجربيات افراد متخصص و برگزاري جلسات متعدد و صرف ساعت ها كار كارشناسي، ضمن تهيه الگوريتم فرآيند ارجاع نظارت هوشمند، برنامه نويسي نرم افزار مربوطه نيز به صورت همزمان صورت پذيرفت . 


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر