نمایندگی:شیراز
1400/12/28 11:00:51
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :227
آزاد سازی جمعی از زندانیان جرائم مالی غیر عمد به همت جامعه مهندسی استان فارس

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس:

15 مهندس زندانی با جرائم مالی غیر عمد در فارس از بند رهایی یافتند

 

 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس اعلام کرد: به مناسبت میلاد با سعادت امام زمان (عج) و در آستانه سال جدید، 15 زندانی جرائم مالی غیر عمد در قالب طرح نذر رهایی از زندان های فارس آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند. 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر مجتبی زوربخش در آیین هشتمین مرحله از طرح نذر رهایی افزود: این اقدام یک حرکت تأثیرگذار فرهنگی و بخشی از اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در راستای حمایت از مهندسان عضو این سازمان است.

وی با تقدیر از همکاری نیک اندیشان نقشه بردار و انجمن مهندسان محاسب استان و همچنین یکی از خیرین جامعه مهندسی اظهار کرد: در قالب طرح نذر رهایی تعداد 15 مهندس زندانی با پرداخت بیش از 10 میلیارد ریال به همت جامعه مهندسی استان فارس آزاد شدند . از این تعداد ، 5 مهندس دربند توسط سازمان نظام مهندسی استان فارس با پرداخت مبلغ یک میلیارد و سیصد و بیست میلیون ریال ، 5 مادر مهندس به صورت مشترک توسط نیک اندیشان نقشه بردار استان و انجمن مهندسین محاسب با پرداخت مبلغ پانصد میلیون ریال و 5 برادر زندانی به همت یکی از خیرین جامعه مهندسی با پرداخت مبلغ چهارصد میلیون ریال به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

هشتمین مرحله طرح نذر رهایی با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس، سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر و جمعی از مسئولان قضایی و اجرایی به میزبانی اداره کل زندان های استان فارس برگزار شد.

 ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر