نمایندگی:شیراز
1398/06/13 12:35:38
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :243
بازدید هیات رئیسه از دفاتر نمایندگی کازرون، نورآباد و مصیری در تاریخ 98/06/10

بازدید هیات رئیسه و معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان

از دفتر نمایندگی کازرون  در تاریخ 98/06/10

--------------------------------

به گزارش روابط عمومی سازمان،  پیرو مصوبه هیات رئیسه سازمان و در ادامه برنامه زمان بندی بازدید از دفاتر نمایندگی سطح استان ؛ اعضای هیات رئیسه سازمان و معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان در تاریخ 98/06/10از دفاتر نمایندگی شهرستان های کازرون ، نورآباد و مصیری بازدید و ازنزدیک با روسا و پرسنل این دفاتر دیدار و مسائل  دفاتر را مورد ارزیابی قرار دادند.

همچنین هیات رئیسه سازمان و معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی ضمن بازدید از ساختمان های جدید در حال ساخت دفاتر نمایندگی نور آباد و کازرون از نزدیک پیشرفت فیزیکی پروژه را بررسی و ضمن صحبت با پیمانکار و عوامل اجرایی انتظارات ،  چالش های فرا رو و راهکارهای تسریع در عملیات اجرایی را ارائه نمودند.

 

بازدید هیات رئیسه و معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان

از شعبه نظام مهندسی شهرستان مصیری  در تاریخ 98/06/10

ملاقات رئیس ، دبیر هیات رئیسه و معاون پشتیبانی سازمان با رئیس و اعضای بازبین و کنترل مضاعف شعبه مصیری انجام و بحث در رابطه تبدیل شعبه به دفتر نمایندگی انجام گردید.

 

بازدید هیات رئیسه و معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی سازمان

از دفتر نمایندگی نورآباد  در تاریخ 98/06/10

جلسه رئیس سازمان ، دبیر هیات رئیسه و معاون پشتیبانی با رئیس و اعضا بازبین وکنترل مضاعف  دفتر نمایندگی نورآباد برگزار گردید.

در این جلسه به مشکلات برنامه جدید ارجاع کار نظارت اشاره شد و مقرر گردید نمایندگان معاونت خدمات مهندسی و IT در بازدید خود موارد را بررسی نمایند.

در این بازدید ملاقات با فرماندار محترم نورآباد ( آقای دکتر ایوبی ) و معاونین ایشان و همچنین رئیس اداره راه و شهرسازی ( آقای مهندس گودرزی) انجام و مشکلات اجرائی کردن قانون با ایشان در میان گذاشته شد که قول همکاری داده شد.

 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر