نمایندگی:شیراز
1398/02/18 10:00:06
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :550
گزارش اولین جلسه هم اندیشی اعضاء هیات مدیره با اعضاء سازمان در تاریخ 98/02/17

گزارش اولین جلسه هم اندیشی اعضاء هیات مدیره دوره هشتم  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با  اعضاء سازمان در تاریخ 17/02/98

 

به گزارش روابط عمومی سازمان ؛ پیرو تصمیم هیات مدیره دوره هشتم مبنی بر نیاز به برقراری ارتباط مستقیم و چهره به چهره با کلیه اعضاء سازمان و اعتقاد راسخ به شعار تعهد ما استفاده از خرد جمعی اعضاست ، اولین جلسه هم اندیشی اعضاء هیات مدیره دوره هشتم و اعضاء سازمان در تاریخ 17/02/98 راس ساعت 15/12 در سالن قوام الدین ساختمان شماره 2 سازمان برگزار شد.

در ابتدای جلسه اعضاء هیات مدیره حاضر( سرکار خانم دکتر نصر ، آقایان مهندسین : سیف زاده ، دادخواه ، علوی زاده ، تدین ، عراقی ، ضابطیان ) ضمن تشکر از حضور اعضاء حاضر در جلسه خواستار مشارکت بیشتر اعضاء در جلسات آتی که مقرر گردیده حداقل هر سه ماه یکبار و به صورت مستمر برگزار شود شدند.

اعضاء سازمان نیز در فضایی گرم و صمیمی به بیان  نظرات انتقادات و پشنهادات خود پرداختند و اعضاء هیات مدیره نیز با بردباری و شکیبایی به آنها گوش جان سپردند . از عمده ترین مسائل  مطرح شده اعضاء در اولین جلسه هم اندیشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تعیین میزان تعرفه خدمات مهندسی سال جدید و علت تاخیر در اعلام آن

  2. نیاز به تشکیل واحد مشاور حقوقی در سازمان

  3. بحث آموزش مهندسین ناظر و مجری

  4. بحث کنترل خدمات مهندسی

  5. بحث تشکیل دفتر برق ، آب و ...

  6. تعامل با هیات چهار نفره استان

در پایان جلسه مهندس سیف زاده ( رئیس سازمان  و مهندس دادخواه( نایب رئیس سازمان )، ضمن جمع بندی ، توضیحات کامل و مبسوطی در خصوص اقدامات و پی گیریهای موارد مطرح شده فوق توسط هیات مدیره و هیات رئیسه دوره هشتم پرداختند که مورد توجه حاضرین نیز قرار گرفت . ایشان تنها عامل  برون رفت از مسائل و مشکلات را برقراری تعامل دانستند .

 

 

 

 

 

 

  

ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر