نمایندگی:شیراز
1399/03/19 14:22:42
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :339
افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان سپیدان 1399/03/18

افتتاح دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در شهرستان سپیدان 18/03/1399

------------------------------

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ؛ با استناد به مواد 8 و 14 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ماده 76 آیین نامه اجرایی این قانون و با پیگیری های هیأت مدیره و هیأت رییسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس و مساعدت های فرمانداری و بخشداری و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان شهرستان سپیدان ؛ دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی در تاریخ 1399/03/18 در شهرستان سپیدان افتتاح شد.

در ابتدای مراسم افتتاح دفتر نمایندگی شهرستان سپیدان  که با حضور رییس ، دبیر هیات رییسه و معاون منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی و مدیران سازمان ؛ معاون عمرانی فرماندار شهرستان سپیدان( آقای ضیائی ) و معاونین ایشان ، سرپرست دفتر نمایندگی شهرستان سپیدان ( مهندس احمدپور ) ، مسئولین اداره کل راه و شهرسازی ، شهرداری ، بنیاد مسکن و دیگر مقامات ارشد شهرستان و همچنین جمعی از مهندسین سپیدان در سالن فرمانداری آن شهرستان برگزار شد  ؛ رییس سازمان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دفتر نمایندگی شهرستان سپیدان و تشکر از فرمانداری و بخشداری شهرستان بابت فراهم نمودن تسهیلات اولیه افتتاح دفتر  ، با یادآوری به گذشت 30سال از زلزله مهیب رودبال و منجیل و نحوه تصویب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ، گسترش و توسعه خدمات مهندسی مطلوب و سازنده  و رعایت مقررات ملی ساختمان در سطح استان فارس را خواستار شد و افزود : با ارائه خدمات مهندسی مطلوب به عنوان یک ضرورت همواره می بایست در جهت رضای خدا و خلق خدا قدم برداریم .

مهندس سیف زاده همچنین خواستار ارتباط و تعامل سازنده دفاتر نمایندگی سازمان در سطح استان با دستگاه های ذیربط حوزه ساخت و ساز شد .

در ادامه جلسه آقای ضیائی ( معاون عمرانی فرماندار سپیدان ) افتتاح دفتر نمایندگی شهرستان سپیدان را با اشاره به زلزله خیز بودن کشورمان بسیار ضروری و حائز اهمیت دانست و مراتب قدردانی و تشکرخود و فرماندار شهرستان ( مهندس جوادی ) را از هیات مدیره و هیات رئیسه سازمان که در راستای افزایش خدمات مهندسی و اعتلای دانش مهندسی تلاش می کنند ابراز داشت.

مهندس کریمی ( بخشدار شهرستان سپیدان ) نیز که از اعضای با سابقه سازمان می باشند و جهت افتتاح سپیدان پی گیری های زیادی نمودند ؛ با اشاره به پتانسیل شهرستان سپیدان در بحث گردشگری آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با سازمان اعلام نمودند. ایشان با اشاره به ضرورت ارتقاء دانش به روز مهندسان شهرستان سپیدان خواستار شرکت اعضای دفتر در دوره های مختلف برگزار شده توسط واحد آموزش سازمان شد.

در پایان مراسم نیز سرپرست دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهرستان سپیدان ( مهندس ستار احمدپور اردکانی ) که از اعضای باسابقه سازمان نظام مهندسی می باشد از حمایت های هیات مدیره ، هیات رییسه ، فرمانداری و زحمات مهندسین پیشکسوت سازمان خصوصاٌ مهندس ذبیح الله حبیبی ، و خدایار جمال الدینی که در راه اندازی دفتر نظام مهندسی سپیدان از هیچ کوششی فروگذار نبودند تشکر نمود.

در خاتمه با حضور  اعضاء و مسئولین سازمان و شهرستان سپیدان در دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی شهرستان سپیدان ،  ضمن بازدید این دفتر رسماً افتتاح شد.


 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر