نمایندگی:شیراز
1401/03/24 11:34:12
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :317
مراسم تقدیر از بازیکنان تیم فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس

مراسم تقدیر از بازیکنان تیم فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس، در تاریخ 23/03/1401 طی مراسمی با حضور اعضای هیات رییسه و هیات مدیره سازمان از بازیکنان تیم فوتسال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس تقدیر و قدردانی به عمل آمد .

آقای دکتر زوربخش ، رییس سازمان در این مراسم با تبریک به مناسبت کسب عنوان  نایب قهرمانی در مسابقات جام حرف و مشاغل و همچنین سابقه درخشان این تیم در کسب عناوین و افتخارات درخشان قبلی ؛  تلاش و کوشش تیم های ورزشی مجموعه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در زمینه ورزش گروهی را ارج نهاد.

در ادامه دکتر بیاتی ؛ نایب رییس سازمان ، ضمن قدردانی از زحمات بازیکنان پر تلاش تیم فوتسال سازمان ؛ مطالبی را  در اهمیت ورزش و ترغیب اعضای سازمان به انجام فعالیتهای ورزشی و بالابردن روحیه و نشاط اعضا ایراد نمود و از فعالیتهای انجام شده در امر ورزش تشکر و قدردانی کرد.

همچنین اعضای حاضر در این مراسم به بیان دیدگاهها و نظرات خود در زمینه  فعالیت های ورزشی پرداخته و از هیات مدیره سازمان ؛ برای حمایت ها و پیگیری های مسائل ورزشی تیم فوتسال سازمان قدردانی نمودند.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات آقایان مهندس : ابراهیم روستا (سرپرست و مربی تیم ) ، امیر اسلام شعار ، ایمان اسلام شعار ، پیمان زارع ، مهدی جوکار ، پویا ایقانی ، علیرضا پورطاهری ، عباس عباسی ، حسن عزیزی ، امین جنگجو ، رامین تقی زاده و هادی بیاتی ( بازیکنان تیم ) قدردانی شد.


 

ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر