نمایندگی:شیراز
1397/09/03 09:07:19
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :659
پیام رئیس سازمان به سازندگان ذی‌صلاح (مجریان)

از ماست که بر ماست

پیام رئیس سازمان به سازندگان ذی‌صلاح (مجریان) عزیز

همکاران گرامی/ کارآفرینان: با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)، هیئت مدیره‌های گذشته و فعلی سازمان تأسف شدید خود را از آنچه بر سر سازندگان ذی‌صلاح در سه سال گذشته آمده است ابراز می‌دارد. در تمام دوره‌ها سعی هیئت مدیره‌، هیئت رئیسه و رؤسای سازمان حل مشکل بوده است و شاهد هستید حتی از هیئت چهارنفره مصوبه لزوم استفاده از سازنده ذی‌صلاح در آخرین ساعات اسفندماه سال 1395 گرفته شده است.

متأسفاته در این مسیر هر مرتبه از مرجعی رسمی اظهار نظرهایی می‌شد که نوسانات استفاده از مجری مشاهده می‌شد.

در این دوره از هیئت مدیره تعامل مثبت با دستگاه‌های اجرایی در اولویت قرار گرفته است و بر اساس مصوبه هیئت رئیسه، جلسات بسیار مؤثری با شهردار محترم شیراز و معاونان ایشان و معاونت معماری و شهرسازی شهرداری شیراز و مدیران مرتبط و هیئت رئیسه کمیسیون شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شده است که نتیجه آن:

-تشکیل کمیسیون فرایندها به‌طور مشترک با شهرداری؛

-آمادگی شورای شهر در زمینه تشکیل کارگروه‌های تخصصی به‌منظور رفع مشکلات موجود و همکاری در اجرای طرح‌های شاخص در شیراز، بوده است.

اینجانب که سال‌هاست شاهد بعضی مشکلات موجود بین دستگاه‌ها هستم، در این برهه از زمان اطمینان دارم کلیه شرایط برای تعامل با دستگاه‌های مربوطه فراهم شده است و هیچ‌گاه تاکنون شرایط مطلوب بدین صورت فراهم نبوده است.

بنابر این مطمئن هستم اگر دوستان به خودمان گل نزنیم، هیئت مدیره موفق خواهد شد توافق‌های بسیار خوبی را با شهرداری و شورای شهر انجام دهد.

اینجانب از کلیه همکاران خواهش می‌کنم برای مدتی شکیبا باشند تا بتوانیم دور از هیاهو به توافق‌های لازم دست یابیم. به ویژه از گذاشتن پست و اخبار گذشته‌ها که منجر به ناامیدی و تشنج افکار خواهد شد جداً جلوگیری شود. مدیران گروه‌های مجازی لازم است به اهمیت مذاکرات جاری وقوف یابند و به همکارانی که از سر دلسوزی پیام‌های مربوط به گذشته و اخبار قدیمی را در این زمینه انتشار می‌دهند، تذکر دهند که مدتی به ما فرصت دهند تا نتیجه روشن و امیدوارکننده را به کلیه اعضای سازمان بشارت دهیم. در پایان از حافظ مدد می‌گیرم:

دهان یار که درمان درد حافظ داشت                                            فغان که وقت مروت چه تنگ حوصله بود


ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر