نمایندگی:شیراز
1401/07/04 13:56:05
روابط عمومی بسیار مهم
تعداد بازدید کنندگان :635
گزارش برگزاری مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس ( نوبت دوم )

گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس ( نوبت دوم )  1401/07/01

 

‎نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس در تاریخ یکم مهرماه ۱۴۰۱ با حضور اعضای هیأت مدیره و جمع کثیری از اعضاء سازمان و نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی استان با دستور ارایه گزارش عملکرد سازمان، گزارش مالی خزانه دار و گزارش بازرسان برگزار شد.

‎به گزارش واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس ، در ابتدا مطابق نظامنامه پس از استقرار هیأت رئیسه سنی به رسمیت رسید.

‎پس از اعلام رسمیت جلسه از میان داوطلبان، هیأت رئیسه اصلی مجمع انتخاب شدند و پس از استقرار هیات رئیسه جلسه وارد دستور کار شد.

‎در ادامه دکتر مجتبی زوربخش، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گزارش عملکرد سالانه سازمان را ارائه کرد .

‎پس از گزارش مالی مورد تایید بازرسان سازمان توسط مهندس معمارپور قرائت شد و در ادامه نیز آقای مهندس بابک محمدی (خزانه دار) و مدیر مالی گزارشات مالی سازمان را به صورت مبسوط و کامل ارائه کردند . در این خصوص نایب رییس و اعضای هیأت مدیره نیز با تشریح شرایط موجود و موارد مندرج در عملکرد و تراز نامه مالی سازمان ، با رویکرد شفاف سازی ، نظرات پیشنهادی خود را خطاب به اعضای سازمان مطرح نمودند .

‎در نهایت در مورد هریک از موضوعات مندرج در دستور جلسه بعد از استماع نظرات اعضای موافق و مخالف رأی گیری انجام و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

‎پس از تشریح عملکرد و ترازنامه مالی سازمان در سال 1399 توسط خزانه دار و بازرس سازمان و همچنین صحبت های اعضای موافق و مخالف ، ترازنامه مالی سازمان در سال 1399 مورد تایید مجمع قرار گرفت.

‎در ادامه نیز بودجه سازمان در سال ۱۴۰۰ توسط خزانه دار ارائه شد و به تصویب مجمع رسید.

‎همچنین عملکرد و ترازنامه مالی سازمان در سال ۱۴۰۰ نیز توسط خزانه دار مطرح و بعد از شنیدن نظرات موافقین و مخالفین، عملکرد و ترازنامه سال ۱۴۰۰ نیز به تصویب مجمع رسید.

‎در ادامه بودجه پیشنهادی سازمان در سال ۱۴۰۱ نیز مورد موافقت اعضا قرار گرفت و به تصویب رسید. 

‎شایان ذکر است پیرو دستور کار اول مجمع عمومی مذکور در حاشیه برگزاری این مجمع انتخابات بازرسان سازمان به صورت الکترونیک برگزار شد وفرآیند دستور جلسه انتخاب بازرسان در صحت کامل به پایان رسید ؛ در این راستا بعد از اتمام مهلت رابحب با برگزاری دستورات جلسه مجمع ، روند شمارش آرای ماخوذه با حضور اعضای هیات رئیسه اصلی ، ها و کاندیداهای بازرسی انجام و در نهایت نتیجه شمارش آرا برای احراز پست بازرس سازمان ، مطابق ارای مکتسبه تایید شد.

نتایج انتخابات بازرسان :

  1. آرش اعتماد جهرمی ( 385 رای )
  2. سید سعید یزدانی ( 385 رای )
  3. علی سروش ( 384 رای )
  4. جاوید صفایی ( 371 رای )
  5. رحمت الله افشین پور ( 304 رای )
  6. غلامرضا یکتا پرست ( 247 رای )
 
ثبت نظرات


مسير شما در سايت : > Skip Navigation Linksصفحه نخست > پرتال مهمان > آرشیو اخبار > مشاهده خبر